Сряда, 30.07.2014

В БФС изтеглиха жребия за "А" ПФГ - сезон 2012-2013

В централата на Българския футболен съюз бе теглен жребия, според който бе изготвена програмата за мачовете в „А” ПФГ, сезон 2012-2013. Първият кръг на шампионата ще се играе на 11 август (събота). Датата на двубоите ще бъде уточнена след като стане ясно кой телевизионен оператор ще придобие правата за излъчване на мачовете. След като бъде подписан договорът за ТВ правата, БФС и ПФЛ ще дооформят програмата по дни и часове.
„Ботев” (Враца) стартира шампионата като гост на „Берое” в Стара Загора. Първото домакинство на отбора е срещу тоталния новак в елитната дивизия – „Пирин” (Гоце Делчев). Ето и пълната програма на врачани по кръгове:
1 – с „Берое” (гост); 2 – „Пирин” (домакин); 3 – „Локомотив” (София) (г); 4 – „Литекс” (д); 5 – ЦСКА (г); 6 – „Локомотив” (Пловдив) (д); 7 – „Миньор (г); 8 – „Черноморец” (г); 9 – „Лудогорец” (д); 10 – Етър (г); 11 – „Славия” (д); 12 – „Левски” (г); 13 – „Ботев” (Пд) (д); 14 – „Монтана” (г); 15 – „Черно море” (д).
Съставът на „Монтана” в 1 кръг също е домакин на новак – „Етър” (Велико Търново). В последния кръг отборът ще играе с шампиона „Лудогорец” (Разград).

Пълна програма за есенния полусезон по кръгове:

1 кръг
Левски – Черноморец
Ботев (Пд) – Славия
Монтана – Етър
Черно море – Лудогорец
Берое – Ботев (Вр)
Пирин – Миньор
Локомотив (Сф) – Локомотив (Пд)
Литекс – ЦСКА

2 кръг
Черноморец – ЦСКА
Локомотив (Пд) – Литекс
Миньор – Локомотив (Сф)
Ботев (Вр) – Пирин
Лудогорец – Берое
Етър – Черно море
Славия – Монтана

3 кръг
Ботев (Пд) – Черноморец
Монтана – Левски
Черно море – Славия
Берое – Етър
Пирин – Лудогорец
Локомотив (Сф) – Ботев (Вр)
Литекс – Миньор
ЦСКА – Локомотив (Пд)

4 кръг
Черноморец – Локомотив (Пд)
Миньор – ЦСКА
Ботев (Вр) – Литекс
Лудогорец – Локомотив (Сф)
Етър – Пирин
Славия – Берое
Левски – Черно море
Ботев (Пд) – Монтана

5 кръг
Монтана – Черноморец
Черно море – Ботев (Пд)
Берое – Левски
Пирин – Славия
Локомотив (Сф) – Етър
Литекс – Лудогорец
ЦСКА – Ботев (Вр)
Локомотив (Пд) – Миньор

6 кръг
Черноморец – Миньор
Ботев (Вр) – Локомотив (Пд)
Лудогорец – ЦСКА
Етър – Литекс
Славия – Локомотив (Сф)
Левски – Пирин
Ботев (Пд) – Берое
Монтана – Черно море

7 кръг
Черно море – Черноморец
Берое – Монтана
Пирин – Ботев (Пд)
Локомотив (Сф) – Левски
Литекс – Славия
ЦСКА – Етър
Локомотив (Пд) – Лудогорец
Миньор – Ботев (Вр)

8 кръг
Черноморец – Ботев (Вр)
Лудогорец – Миньор
Етър – Локомотив (Пд)
Славия – ЦСКА
Левски – Литекс
Ботев (Пд) – Локомотив (Сф)
Монтана – Пирин
Черно море – Берое

9 кръг
Берое – Черноморец
Пирин – Черно море
Локомотив (Сф) – Монтана
Литекс – Ботев (Пд)
ЦСКА – Левски
Локомотив (Пд) – Славия
Миньор – Етър
Ботев (Вр) – Лудогорец

10 кръг
Черноморец – Лудогорец
Етър – Ботев (Вр)
Славия – Миньор
Левски – Локомотив (Пд)
Ботев (Пд) – ЦСКА
Монтана – Литекс
Черно море – Локомотив (Сф)
Берое – Пирин

11 кръг
Пирин – Черноморец
Локомотив (Сф) – Берое
Литекс – Черно море
ЦСКА – Монтана
Локомотив (Пд) – Ботев (Пд)
Миньор – Левски
Ботев (Вр) – Славия
Лудогорец – Етър

12 кръг
Черноморец – Етър
Славия – Лудогорец
Левски – Ботев (Вр)
Ботев (Пд) – Миньор
Монтана – Локомотив (Пд)
Черно море – ЦСКА
Берое – Литекс
Пирин – Локомотив (Сф)

13 кръг
Локомотив (Сф) – Черноморец
Литекс – Пирин
ЦСКА – Берое
Локомотив (Пд) – Черно море
Миньор – Монтана
Ботев (Вр) – Ботев (Пд)
Лудогорец – Левски
Етър – Славия

14 кръг
Черноморец – Славия
Левски – Етър
Ботев (Пд) – Лудогорец
Монтана – Ботев (Вр)
Черно море – Миньор
Берое – Локомотив (Пд)
Пирин – ЦСКА
Локомотив (Сф) – Литекс

15 кръг
Литекс – Черноморец
ЦСКА – Локомотив (Сф)
Локомотив (Пд) – Пирин
Миньор – Берое
Ботев (Вр) – Черно море
Лудогорец – Монтана
Етър – Ботев (Пд)
Славия – Левски

10-07-2012 | виж всички новини | Принтирай Изпрати
Design and Development:
DREAMmedia Creative Studio